Biz Kimiz?

Seri Hosting Hakkında Merak Ettikleriniz?

Hakkımızda

Firmamız Hakkında Kısa Hikayemiz

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting Firmaları Arasında En Seri Hosting İle Sizlerleyiz Sizde Hızı Yakalayın...

icon
Mart, 2010

İlk Adım

Firmamız 2010 Yılında, farklı isim ile İnternet ve Bilişim Hizmetleri alanında, Web Tasarım, SEO, Hosting, Alan Adı, Yazılım hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamıştır.

Kaliteli Hizmet

icon
Nisan, 2012

Zirvedeyiz

Firmamız 2012 yılında müşteri odaklı çalışmayı kendine misyon edinmiş bir firma olarak sayılı yazılım firmaları arasına adını yazdırmış zirvede ödüller alarak çalışma hayatında devam etmiştir.

ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK...

icon
Şubat, 2013

Yenilikler

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak altyapılarımızı yeni nesil teknolojilere uygun hale getirerek müşterilerimizi daha verimli ve sorunsuz şekilde hizmet sağlanmasını kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlar ve donanımlarla her zaman daha iyi ve gelişen bir firmayız.

Teknolojik Firma :)

icon
Ocak, 2016

Sektör Değişikliği

Firmamız piyasada bir çok internet bilişim hizmetlerinin çoğalması ve işi bilen bilmeyen herkesin bir bilişim firması kurarak işin profesyonellerden daha çok acemilerin seçildiği dönemde 2015 yılında sektör değişikliği yaparak eTicaret alanlarında hizmet vermeye devam ederek sorunsuz şekilde hizmet sağlamıştır.

e-Ticaret Bizim İşimiz!

icon
Aralık, 2017

e-Ticaret Zirvedeyiz

e-Ticaret sektörüne girdiğimizde herkesin aklındaki bu firma kim gibi soruları çok kısa sürede herkes tarafından bilinir bir firma haline getirmemizden sonra e-Ticaret'in zirvesine yerleştik. Kurumsal ve Şahıs firmalarına kendi yazılımımız olan e-Ticaret yazılımlarını satarak piyasanın zirvesine yerleştik ve herkes tarafından beğeni aldık.

İşleyen demir ışıldar.

icon
Şubat, 2021

Efsane Geri Döndü!

2021 Yılı itibariyle İnternet ve Bilişim Hizmetleri sektörüne tekrar dönüş yaparak hizmet odaklı, kaliteli, ve tabi ki olmazsa olmazımız müşteri memnuniyeti prensibinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

10.000+ Müşteri

icon

2010 yılından itibaren 10.000'den fazla müşteriye hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

icon

Müşteri Memnuniyeti konusunda oldukça iddalı olduğumuz için bahane değil çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

5.000+ Ürün

icon

2010 yılından itibaren 5.000'den fazla ürün ile hizmet vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Seri Hosting Ekibimiz

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

team member
bLuE
Firma Sahibi

Webmaster, Grafiker, Coder

team member
Ceni
İçerik Üreticisi

Makale ve İçerik Üreticisi

team member
Yasin
Sesli Yazılım

WordPress, Sesli Sohbet, Yazılım

team member
Defne
Grafik Tasarımcı

Adobe, CorelDraw

talk

Destek Ekibimizle Görüşün

Tam olarak “Müşteri Memnuniyeti” konseptiyle çalıştığımız için “Bahane Değil, Çözüm” odaklı hizmet sunuyoruz. Soru veya sorunlarınız için, deneyimli ve uzman kadromuz size her zaman destek hizmeti sağlamak için hazır!

HEMEN BAĞLAN
talk

KAMPANYALARDAN HABERDAR OL

Bültenimize ve Pazarlama İletişimimize Katılın. Size haberler ve teklifler göndereceğiz.